Diamantové překvapení pro sportovce

V Hluku se 13. prosince 2010 uskutečnilo finálové kolo VZP L – Diamonds Aerobic tour. Finalisté byli rozděleni do deseti výkonnostních a čtyř věkových kategorií. Do Aerobic tour se zapojili soutěžící ze čtyř moravských krajů. Celkem do finálového kola postoupilo 188 závodníků. Dalo by se předpokládat, podle názvu soutěže, v zastoupení dívek. Proto určitě stojí za zmínku, že se účastnili i dva chlapci. Oba se umístili mezi šesticí nejlepších.

Všichni závodníci dokázali, že v sobě mají opravdové nadání. Nejeden z diváků, při jejich výkonu ani „nedýchal“. Není se čemu divit, byli dokonalí. V dnešní době se to cení o to více. Stále často se setkáváme s tím, že máme nedostatek pohybu.  S tím souvisí nadváha, obezita mnoho dalšího co ovlivňuje naše zdraví. Vždyť jakýkoliv aktivní pohyb by měl být nedílnou součástí našeho života. Proto dbejme více na zdravý životní styl. Tito mladí sportovci jsou pro nás velkou motivací. Patří jim velké uznání a obdiv.

Výkony mladých sportovců byly opravdu excelentní. Zasloužily si neobvyklou odměnu. Nejlepší závodníci obdrželi diamantový šperk v hodnotě desítek tisíc korun. Neopomnělo se ani na sportovce, kteří se umístili na ostatních příčkách. I ti byli oceněni diamantovým šperkem.

Ještě jednou všem sportovcům gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů.

Nezapomenutelný okamžik můžete vytvořit dokonalým dárkem.