Oživte si léto

Léto je plném proudu a my si užíváme slunečné dny a teplé večery.

Kdy jindy než v létě se ozdobit náušnicemi…. Kdy jindy než v létě, tak pěkně vynikne náhrdelník či prstýnek? Vhodně zvolený šperk totiž tvoří pomyslnou třešničku na dortu.

A bez čeho se tedy za horkých letní dní nemůžete obejít?


Náušnice
Proč právě v létě nezačít kombinovat náušnice s oblečením? Tím můžete nechat vyniknout Vaše opálení… Říká se, že je v jednoduchosti je krása, proto zvolte takové, které Vám na první pohled hned padnou. Pokud zvolíte dlouhé náušnice, nejlépe vyniknou, když si svážete vlasy a tím Vám i prodlouží krk. Nemusíte volit jenom klasické náušnice, skvěla vypadají i modely s černou barvou.
 

Náhrdelníky
Náhrdelník pozvedne Váš outfit na něco výjimečného. Pokud zvolíte tento typ šperku, bude vévodit i ostatním kouskům z vašeho šatníku. Jak se říká, dokonalost je v detailech. Jestli tedy máte pocit, že malý náhrdelník nemůže nic moc změnit, jste na omylu. I malý řetízek dokáže outfit dotáhnout k dokonalosti.


Prstýnky
Prstýnků není nikdy dost. Vyhněte se ale obrovským prstenům, ty se již dávno nenosí. Pořiďte si jen pár decentních kousků, které máte možnost lehce kombinovat. Pozor si ale dejte i na to, abyste měla upravené ruce a nehty, na které prstýnky poutají pozornost.

 

 

Nezapomenutelný okamžik můžete vytvořit dokonalým dárkem.
Vyberte si z našich pravidelných speciálních nabídek se zvýhodněnou
cenou pravidelně doručovaných do vašeho e-mailu.